Mobilny prezent na Dzień Dziecka? Dlaczego nie!

Kilkulatki zwykle bardzo żywiołowo reagują na wszystkie prezenty, jakie otrzymują. Zastanawiając się, jaki prezent na Dzień Dziecka sprawić dla swojej pociechy, warto zainwestować w coś niezwykłego. Aktywne maluchy z pewnością będą zachwycone możliwością poruszania się pojazdem. Jak zaspokoić taką potrzebę?

Nauka samodzielności

Prezenty dla malucha to pokaźna kategoria. Rodzice konfrontują się z nią kilka razy do roku z okazji różnych świąt. To właśnie wśród zabawek najlepiej wybierać prezent na Dzień Dziecka. Sporo osób chce swoim upominkiem zachęcić kilkulatka do konkretnych czynności. Stąd zestawy, kojarzone z zawodami, lub prezenty interaktywne. Warto mieć na uwadze, że dziecko w okresie wczesnoprzedszkolnym jest nie tylko ciekawe świata, ale przede wszystkim bardzo ruchliwe. I to właśnie jego aktywność jest dobrą inspiracją do zakupu prezentu. Na dwukołowy rower jest jeszcze zbyt wcześnie, ale już cztery kółka byłyby bardzo mile widziane.

Prezent na Dzień Dziecka, który zachwyci malucha

Samochody i motory to namiętność nie tylko dorosłych. Coraz częściej interesują się nimi również dzieci. Ich fascynację można docenić, ofiarując maluchowi miniaturę ulubionego pojazdu. W sklepie Mummi dostępne są nie tylko pojazdy dla chłopców, ale także dziewczynek. Dzieci bez względu na płeć uwielbiają zabawki, które dostarczą im ruchu. Samochód z akumulatorem daje aż do dwóch godzin ogromnej frajdy z samodzielnej jazdy. Auto terenowe, czarny mercedes lub różowy motor będą eksploatowane aż do całkowitego rozładowania. Pojazdy mogą posłużyć nie tylko jednemu dziecku, ale także rodzeństwu, które jednocześnie zakosztuje swobody za kierownicą.

Nauka zasad ruchu drogowego

Mobilny prezent na Dzień Dziecka to świetny wstęp do rozmów na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Dziecko nauczy się skupienia na drodze, uważności przed podjęciem decyzji oraz koordynacji ruchowej. W małym samochodzie maluch uczy się otwierania i zamykania drzwi, zapinania pasów, hamowania, ruszania, omijania przeszkód. Pojazd, który jednocześnie jedzie, świeci, wydaje dźwięki lub emituje ulubioną muzykę, uczy także podzielnej uwagi. Kilkulatek zrozumie także, że nie ma zabawy bez końca, ponieważ w pewnym momencie jego pojazd będzie musiał być ponownie podłączony do zasilania.

Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka to te, które długo się pamięta. Pierwszy i najczęściej jedyny pojazd z akumulatorem z pewnością do nich należy.

PROMOCJA
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI ALIGATOR
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI ALIGATOR
99,00 zł 69,00 zł
szt.
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI WILK
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI WILK
99,00 zł 69,00 zł
szt.
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI HIPOPOTAM
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI HIPOPOTAM
99,00 zł 69,00 zł
szt.
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI MYSZKA
NACZYNIA Les Deglingos 3W1 DLA DZIECI MYSZKA
99,00 zł 69,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl